روش های ارسال بار در تهران جانبی

روش های ارسال

انتخاب بهترین روش جابجایی کالا یا مسافر همواره از دغدغه های اصلی انسان بوده است . امنیت بالا در کنار قیمت مناسب و همچنین امکان پیگیری دقیق هر سه از پارامترهایی هستند که در کنار هم میتوانند تجربه ایده آلی را از یک جابجایی خوب برای ما به جا بگذارند . مجموعه تهران جانبی همواره در تلاش است که با اعتبارسنجی شرکت های حمل و نقل کالا و ارایه مشاوره در این زمینه رضایت مشتریان را در یکی از مهمترین بخش های خرید اینترنتی جلب نماید . اکنون اینجاییم تا  همه روش های ارسال مورد تایید این مجموعه را معرفی نموده تا کمک کنیم شما انتخاب بهتری داشته باشید . با ما همراه باشید .

شرکت تیپاکس در خردادماه سال 1343 بعنوان اولین شرکت خصوصی حمل و نقل کالا در ایران تاسیس شد . تاکنون این شرکت موفق به تاسیس 100 شعبه در سراسر ایران شده است . ارسال سریع و امنیت بسیار بالا در کنار امکان پیگیری لحظه ای کالا از مزایای بزرگ تیپاکس بوده و این شرکت را بدل به یکی از مناسب ترین گزینه های ارسال کالا کرده است ! هنگامی که بسته برای ارسال به شکت تیپاکس تحویل می‌گردد پیامکی برای شخص گیرنده ارسال میشود و از آن به بعد نیز از طریق همین روش اطلاعات لازم برای مشتری ارسال میگردد . تیپاکس بسته ها را درب منزل و یا مغازه به دست شما می‌رساند. از نظر قیمت هم می‌توانیم بگوییم برای بسته های متوسط و کوچک با توجه به خدمات ارائه شده تیپاکس بصرفه است اما برای بسته های سنگین نسبت به روش های مشابه تیپاکس گران تر است !! قبل از انتخاب این روش باید اطمینان حاصل کنید که  تیپاکس در شهرستان شما دارای نمایندگی فعال باشد. تیپاکس بصورت پس کرایه بوده و تمامی هزینه ها را شخص گیرنده به مامور تیپاکس پرداخت می‌کند.

برای مشاهده صفحه پیگیری کلیک کنید.

اداره پست را بدون شک می‌توان شناخته شده ترین و قدیمی ترین شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل کالا در سطح داخلی و خارجی دانست . امنیت بالا و امکان ارسال به تمامی نقاط ایران را باید بزرگترین مزیت این شرکت دانست . فرایند ارسال کالا در این شرکت خیلی سریع نیست و گاهی ممکن است به دلیل مناسبت های مختلف این مساله حتی کند تر هم شود اما اعتبار این شرکت در کنار ارائه خدمات بیمه برای کسانی که عجله چندانی ندارند بی نظیر است . همانند تیپاکس برای ارسال کالاهای بسیار حجیم و سنگین تعرفه پستی کمی بالاست . همچنین سامانه پیگیری مرسولات پستی به شما کمک میکند مرحله به مرحله ارسال کالای خود را رصد کنید . هزینه های ارسال کالاباید قبل از ارسال و توسط فرستنده به شرکت پست پرداخت شود.

برای مشاهده صفحه پیگیری مرسولات کلیک کنید.

شرکت های باربری سال هاست که در میادین و ترمینال های مختلف حمل کالا فعالیت می‌کنند . باربری ها سریع‌ترین مراکز حمل کالا هستند و در صورتی که عجله زیادی برای دریافت بسته دارید این روش برای شما مناسب است ! ارسال با باربری شامل دو بخش است : 1 – ارسال از دفتر تهرانجانبی تا انبار شرکت باربری 2- ارسال از انبار شهر مبدا تا انبار شهر مقصد .

بدیهی است که هر کدام از مراحل فوق دارای هزینه جداگانه بوده اما تمامی این هزینه ها و هزینه های دیگر ( بیمه و …) از شخص گیرنده بصورت پس کرایه اخذ می‌شود. برای سفارشات بسیار حجیم و سنگین و یا سفارشات بالای 15 میلیون باربری ها بهترین گزینه از نظر اقتصادی بوده و از بقیه روش ها ارزان تر هستند . تحویل بار عمدتا بصورت حضوری در دفتر باربری است اما گاهی با هماهنگی قبلی می‌توانید از شرکت باربری درخواست نمایید که کالا را برای شما پیک کند.

برای مشاهده صفحه پیگیری مرسولات کنید.

اگر داخل شهر تهران هستید می‌توانید کالای خود را در حداقل زمان ممکن توسط پیک تحویل بگیرید . بعد از جمع آوری و بسته بندی بار شما توسط تیم تهرانجانبی بسته مورد نظر به یکی از شرکت های آنلاین پیک تحویل داده شده و در کوتاه ترین زمان ممکن بدست شما خواهد رسید . ارسال پیک بصورت پس کرایه بوده و هزینه توسط گیرنده به مامور پیک پرداخت می‌شود .

شرکت سریع ترابر ماهان با نام تجاری ماهکس در اسفند ماه سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است.شرکت ماهکس پس کرایه بوده ، پیگیری مرسوله از طریق کد رهگیری‌ پیامک شده توسط شرکت و ارسال شده در واتساپ از طریق سایت ماهکس امکان‌پذیر است،توسط این لینک می‌توانید مرسوله‌ خود را پیگیری کنید. در صورتی که ماهکس در شهر شما شعبه دارد می‌توانید این روش را برای ارسال مرسوله‌ی خود انتخاب کنید.

برای مشاهده صفحه پیگیری مرسولات کلیک کنید.

شركت كالارسانان چاپار وابسته به گروه ترابری بین المللی زنجیره حدود 15 سال سابقه فعالیت در زمینه حمل و ارسال مرسوله را دارا است.این شرکت در بیش از صد شهر نمایندگی دارد،نمایندگی‌های چاپار را می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید،ارسال این روش نیز پس کرایه بوده و پیگیری مرسوله از طریق رسید ارسالی و پیامک ارسالی شرکت چاپار به مشتری از طریق سایت امکان‌پذیر است.

برای مشاهده صفحه پیگیری مرسولات کلیک کنید.

مجموعه تهرانجانبی همواره در تلاش است با بسته بندی صحیح و برنامه زمانبندی شده درست کالای شما را به بهترین نحو ممکن به شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل تحویل دهد . ما معتقدیم که فروش آغاز یک تعهد و همکاری طولانی مدت است بنابراین تمام تلاش خود را میکنیم که برای شما تجربه خوشی را از یک خرید اینترنی به جا بگذاریم . در نهایت باید بگوییم هیچ کدام از شرکت های بالا بطور صد در صد بدون خطا نیستند و در موارد استثنا بروز کندی و اشتباه از جانب همه ممکن است و در این شرایط پیگیری از جانب ما و صبر و شکیبایی از جانب شما به حل هر چه سریعتر مشکل کمک میکند . تیم پشتیبانی تهرانجانبی برای پاسخ به سوالات شما در ساعات کاری آماده است . کافیست با ما تماس بگیرید .