با توجه به استفاده زیاد از گوشی های همراه و محبوبیت سیستم عامل اندروید این روزها بازی های اندرویدی جای بازی های کامپیوتری را گرفته اند. در اینجا قصد داریم 2 بازی پرطرفدار سیستم عامل اندروید را برایتان معرفی کنیم.

بازی پرطرفدار سیستم عامل اندروید : بازی VAINGLORY

بازی موبایلی Vainglory یک بازی پرطرفدار سیستم عامل اندروید است که این روزها محبوبیت زیادی را بدست آورده است. این بازی دارای گرافیک زیباست و گیمر را درگیر بازی می کند. به طوری که دل کندن و خروج از بازی برایش سخت می شود. گیمر در این بازی پرطرفدار سیستم عامل اندروید در نقش شخصیت بازی قرار می گیرد. یک سلاح سنگین و جذاب در دست قرار می گیرد و می تواند دشمنان را از سر راه بردارد.

آنچه باعث شده تا این بازی پرطرفدار سیستم عامل اندروید محبوب شود، طیف گسترده ای از دشمنان با قدرت های خاص و انواع حالت های مختلف است. این موضوع باعث می شود تا کاربر ساعات زیادی با بازی سرگرم شود.

بازی پرطرفدار سیستم عامل اندروید : بازی ZOMBIE COMBAT SIMULATOR

یک بازی پرطرفدار سیستم عامل اندروید که این روزها جنجال زیادی به پا کرده، بازیAirBlade Studio  است. این بازی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. گرافیک آن زیباست و دارای صداگذاری جذب کننده ست. از دیگر ویژگی های این بازی پرطرفدار سیستم عامل اندروید می توان به شیوه بازی با آن اشاره کرد. به طوری که کاربر می تواند در موقعیت نیروهای جنگی قرار بگیرد. سلاح های آنها را در دست داشته باشد. سرعت حرکت، میزان سلامت، جنگ با دشمن و مقاومت در کنترل کاربر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *