بامپر نوعی قاب برای گوشی موبایل است که در انواع مدل و رنگ های مختلف تولید می شود. و با استفاده از آن می توان از گوشی محافظت کرد. لبه های گوشی از جمله قسمت هایی به شمار می آیند. که بیشتر از سایر قسمت ها به اشیا مختلف برخورد می کنند. طراحی این محصول به گونه است که بر روی لبه های گوشی قرار می گیرد .و از آن ها در برابر آسیب محافظت به عمل می آورد.

بامپر نسبت به سایر قاب های گوشی موجود در بازار از وزن سبک تری برخوردار است .و به منظور قرار گیری در جیب نیز فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد. همچنین نکته قابل توجه در رابطه با این محصول آن است که برخلاف تعدادی از قاب های گوشی که به صورت هوشمند هستند، بامپر تنها از گوشی محفاظت می کند.

انتخاب بامپر یا قاب برای گوشی برای محفافظت از گوشی کاملا مربوط به سلیقه شخصی فرد است.

انواع بامپر

تولید انواع بامپر

به طور کلی می توان اشاره نمود. که تمام بامپرهای تولید شده از لحاظ ظاهری کاملا شبیه به هم هستند. ولی با جنس های مختلفی تولید شده اند .تا پاسخگوی تمام نیازها باشند. از جمله جنس هایی که این محصول داراست، می توان به بامپر ژله ای و فلزی اشاره نمود. نوع ژله ای این محصول با استفاده از پلاستیک باکیفیت تولید می شود و به همین جهت حجیم است.

این محصول از تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ برخوردار می باشد .که در نتیجه این امکان را فراهم می آورد . تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و سلیقه خود آن را تهیه نمایند. بامپرهای فلزی نیز معمولا با استفاده از آلومینیوم یا تیتانیوم تولید می گردند .و از طراحی بسیار شیک و منحصر به فردی برخوردار هستند. طراحی این محصول موجب شده تا افراد در تمام گروه های سنی بتوانند. از آن برای محافظت از گوشی استفاده نمایند.

مزیت های انواع بامپر

بامپرها از مزیت های متعددی برخوردار هستند که به واسطه همین امر بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. از مزیت های این محصول می توان به وزن بسیار سبک، قیمت مناسب، خوش دستی، طراحی شیک و ظریف بودن آن اشاره نمود.

خوش دست بودن این محصول یکی از بزرگ ترین مزیت های آن به شمار می آید. زیرا به واسطه آن می توان در مدت زمان طولانی بدون آن که دست خسته شود، از گوشی استفاده کرد. همچنین به علت آن که این نوع قاب تنها بر روی لبه های گوشی قرار می گیرد، موجب می گردد تا ظاهر گوشی نیز به نحو مطلوبی نمایش داده شود.

تولید انواع بامپر

معایب انواع بامپر

با توجه به اینکه بامپر دارای مزیت های بسیار منحصر به فردی می باشد ولی از معایبی نیز برخوردار است. از اصلی ترین و مهم ترین معایب این محصول آن است که به طور کامل از تمام قسمت های گوشی محافظت نخواهد کرد.

به سبب وجود این عیب در صورت افتادن گوشی ممکن است .به پشت آن آسیب جدی وارد شود. وجود این عیب بامپر موجب شده تا بسیاری از افراد برای خرید و استفاده از این محصول دچار تردید شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *