گوگل تصاویری از گوشی Pixel 3 XL را منتشر کرد.

گوگل تصاویری از گوشی Pixel 3 XL را منتشر کرد.

شرکت گوگل به تازگی اعلام کرد تصاویری از گوشی هوشمند Pixel 3 XL با رنگ سفید را منتشر خواهد کرد. این تصاویر برای تلفن های هوشمند کاربرد دارد. شرکت گوگل سومین پرچمدار تحت برند است. این شرکت قصد دارد تا با ویژگی‌های جدید و بهبودهای مطلوب در تصاویر، نظر کاربران را به محصولاتش جلب کند.

شکل ظاهری گوشی هوشمند Pixel 3 XL

تصاویری که از گوشی هوشمند Pixel 3 XL با رنگ سفید منتشر شد نشان داد این محصول درست شبیه به نمای جلوی تلفن هوشمند جدید گوگل است. همچنین گوشی هوشمند Pixel 3 XL زبانه‌ای در بالای نمایشگر دارد که بر روی آن اسپیکر، دوربین و سنسورهای مجاورت قرار دارند. همچنین در قسمت پایین صفحه نمایش گوشی هوشمند  Pixel 3 XL یک حاشیه سیاه رنگ به چشم می خورد. اسپیکر قدرتمند تلفن در این قسمت قرار دارد.

از دیگر ویژگی های گوشی هوشمند Pixel 3 XL می توان به نمای جلوی دستگاه اشاره کرد که شبیه نسل های قبلی است. اما پشت گوشی تغییرات زیادی کرده است. یک لنز دوربین و یک فلاش در گوشه بالای گوشی هوشمند Pixel 3 XL و سنسور اثر انگشتی در نیمه بالایی آن قرار دارد.

گوشی هوشمند Pixel 3 XL

قسمت شیشه‌ای بالای بدنه این محصول همانند نسل های قبلی است اما لبه‌های آن کمی متفاوت ترند و کشیده شده است. در دست گرفتن گوشی‌ هوشمند  Pixel 3 XLحس تازه‌ای را به کاربر منتقل کند. البته جنس بدنه این محصول چندان روشن نیست و نمیتوان در مورد آن نظر قطعی داد.

در نگاه اول گویی این گوشی دارای یک بدنه شیشه ای است. اما برای آن از یک متریال مات استفاده شده که شباهت زیادی به شیشه دارد. از دیگر ویژگی های گوشی‌ هوشمند  Pixel 3 XLمی توان به ا نمایشگر ۶.۲ اینچی، پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ با ۴ گیگابایت حافظه رم، دوربین سلفی دوگانه و اندروید P اشاره کرد.

زمان ورود گوشی هوشمند Pixel 3 XL به بازار

گوگل وعده داده است که از گوشی‌ هوشمند  Pixel 3 XL را در اکتبر سال جاری رونمایی خواهد کرد. در مورد جزئیات بیشتر این محصول نمی توان تنها به تصاویر آن اکتفا کرد و باید منتظر ماند تا اولین نمونه های آن وارد بازار شوند. بررسی نظرات کاربران این گوشی هم می تواند به اطلاعات دقیق تر ما کمک کند.

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

X
قالب ووکامرس