اخبار, مقالات

گوگل از گوشی جدید با رنگ نعناعی خبر می دهد

گوشی جدید با رنگ نعناعی

گوشی جدید با حس نعناع یکی از جدیدترین محصولات شرکت گوگل است که با نام  “پیکسل 3″(Pixel 3) و با رنگ نعناعی وارد بازار می شود. رنگ خاص این گوشی بی شک با استقبال زیادی مواجه می شود. چرا که یکی از معتبرترین خبرگزاری های حال حاضر با نام انگجت چندین ویژگی گوشی جدید با رنگ نعناعی را طی این مدت اخیر افشا کرده.

مدیران گوگل و گوشی جدید با رنگ نعناعی

مدیران شرکت گوگل با نصب یک بنر تبلیغات در کشور ژاپن مژده خط تولید این گوشی با رنگ نعناعی را به کاربران و حامیان خود داده است. در این تیزر تبلیغاتی آمده است کاربران با خرید گوشی نعناعی رنگ زمانی که بر روی حرف G لوگوی گوگل کلیک می کنند،  رنگ‌های سیاه، سفید و مهم‌تر از همه سبز نعناعی برای آنها ظاهر می‌شود.

ویژگی های گوشی جدید با رنگ نعناعی

آنچه از خبرها بر می آید این است که گوشی جدید با رنگ نعناعی ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی دارد. چرا که ممکن است گوشی جدید با رنگ نعناع حتی به رنگ آدامس یا دهانشویه هم درآید. این محصول دارای گرافیک سفید رنگ است که در آن رگه هایی از رنگ نعناعی دیده می شود. که شاید دلیل اصلی این نام گذاری همین باشد. گوگل به طرفداران خود قول داده است که گوشی جدید با رنگ نعناعی را در ماه اکتبر سال جاری راهی بازار کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *