گوشی های هوشمند با بهترین صدای اسپیکر

گوشی های هوشمند با بهترین صدای اسپیکر

از مهم ترین فاکتورها برای بسیاری از افراد در هنگاه خرید گوشی های هوشمند، بهترین صدای اسپیکر است باکیفیت و وضوح بالا خواهد بود. بسیاری از کاربران به علت وجود اسپیکرهای ضعیف گوشی های هوشمند حتی در شنیدن صدای زنگ گوشی خود دچار مشکل می شوند. گوشی های هوشمندی که دارای بهترین صدای اسپیکر هستند، با برند های مختلفی وجود دارند و این امکان را برای کاربران فراهم می آورند تا بتوانند با توجه به سلیقه اقدام به خرید گوشی مناسب نمایند. با توجه به این که بسیاری از کمپانی های تولید کننده گوشی های هوشمند علاقه چندانی به استفاده از اسپیکرهای قوی ندارند، ولی در این بین کمپانی اچ تی سی و ال جی از سابقه بهتری برخوردار هستند.

بهترین صدای اسپیکر با ال جی V30

گوشی های هوشمند با بهترین صدای اسپیکر

پرچمدار سری V ال جی یکی از محبوب ترین گوشی های هوشندی به شمار می آید که دارای بهترین صدای اسپیکر است. این مدل از گوشی هرچند فاقد اسپیکر استریو است ولی دارای صدای بسیار باکیفتی خواهد بود. کمپانی ال جی به منظور ساخت این مدل از گوشی با کمپانی B & O مشارکت نموده است که از همین جهت این دستگاه دارای DAC چهارگانه می باشد و به همین علت دارای خروجی صدای فوق العاده ای است. این کمپانی همراه با گوشی V30 یک هدفون بی نظیر را نیز عرضه کرده است که از کیفیت صدای بالایی برخوردار است.

اچ تی سی U11 با بهترین صدای اسپیکر

اچ تی سی U11 علاوه بر اینکه دارای طراحی بسیار شیک و منحصر به فرد است، از صدای اسپیکر خوبی نیز برخوردار می باشد. در این مدل از گوشی اسپیکر استریو قرار گرفته است که به همین جهت، صدای آن از وضوح بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. این مدل از گوشی به علت طراحی و کیفیت صدایی که داراست، بهترین گزینه برای گوش دادن به موسیقی تلقی می شود. اچ تی سی U11 نیز به DAC مجهز شده است و همراه با آن هدفون USonic ارائه می گردد.

آی‌فون X

گوشی های هوشمند با بهترین صدای اسپیکر

آی‌فون X یکی از بهترین گوشی های تولید شده توسط شرکت اپل است که از لحاظ صوتی دارای ویژگی های منحصر به فردی است. این مدل از گوشی دارای اسپیکرهای استریو است و به همین جهت صدا را باکیفیت بسیار بالا پخش می نماید. صدای خروجی از این مدل گوشی هوشند نیز بالا می باشد. آی‌فون X صدای خروجی بسیار باکیفیتی از طریق هدفون نیز خواهد داشت.

نوکیا ۸

هرچند با روی کار آمدن گوشی های هوشمند با برند های مختلف گوشی نوکیا جایگاه خود را از دست داد ولی بعد از گذشت مدت زمان طولانی با گوشی های هوشمند بسیار باکیفیتی دوباره به بازار برگشته است. گوشی نوکیا ۸ یکی از بهترین مدل از گوشی های هوشند است که در بخش زیرین خود دارای اسپیکر باکیفیتی می باشد که دارای صدای بلند و وضوح بالایی است. خروجی صدای نوکیا ۸ بسیار عالی است و از همین جهت این گوشی بهترین صدای اسپیکر را دارا خواهد بود. این گوشی برخلاف سایر برند ها از جک استاندارد صدا نیز برخوردار می باشد و به همین جهت گزینه مناسبی برای دوستداران گوش دادن به موسیقی محسوب می شود.

مطالب مرتبط

نظرات شما

X
قالب ووکامرس