هواوی برند برتر گوشی های همراه در سال های آتی

هواوی برند برتر گوشی های همراه در سال های آتی

شرکت هواوی برند برتر گوشی های همراه یکی از فعالان در تولید گوشی های همراه و تبلت است که در سال های اخیر به یکی از رقیبان سرسخت گوشی های سامسونگ تبدیل شده است. این شرکت سعی دارد فروش محصولات خود را به حداکثر برساند و گوی سبقت را از رقبایی چون شرکت سامسونگ، ال جی، لنوو و اچ تی سی برباید.

طبق تحلیل هایی که در ماه های اخیر در بازار گوشی های همراه و تبلت صورت گرفته است به نظر می رسد قصد این شرکت برای برتری در بازار جدی است و این شرکت قصد دارد تبدیل به پرفروش‌ترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در جهان تبدیل شود.

هواوی برند برتر گوشی های همراه در سال های آتی

در حال حاضر سامسونگ و هواوی برند برتر گوشی های همراه توانسته اند در تولید و فروش گوشی های همراه نسبت به شرکت اپل پیشی بگیرند که عمده ترین دلیل آن قیمت ارزان و کیفیت بالای محصولات این دو شرکت است. سامسونگ در جایگاه نخست و هواوی اکنون در رده دوم پرفروش ترین محصولات تکنولوژی قرار دارد. اکنون با برآورد بازار تحلیلگران بر این باورند که شرکت هواوی پتانسیل لازم برای کسب رتبه نخست پرفروش‌ترین برند تکنولوژی را دارد.

هواوی برند برتر گوشی های همراه در سال های آتی

هواوی برند برتر گوشی های همراه توانسته است در سال جاری 2018 حدود 54.2 میلیون گوشی را به فروش برساند. این در حالی است که سهم اپل آمریکایی از بازار تنها 41.3 میلیون دستگاه گوشی همراه بوده است. طبق برآوردهای فروش گوشی های همراه در سال جاری، سهم شرکت سامسونگ هم از بازار موبایل ۲۰.۹ درصد، هواوی ۱۵.۸ درصد و اپل ۱۲.۱ درصد گزارش شده است. هواوی می خواهد میزان فروش خود را به 180 میلیون دستگاه گوشی همراه در سال برساند.

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

X
قالب ووکامرس