گوشی های هواوی آنر یکی از جدیدترین نسل گوشی های هوشمند در بازار هستند. اکنون شرکت هواوی یکی از رقیبان سایر شرکت های مطرح است. همچون سامسونگ، ال جی، نوکیا، اچ تی سی است. که توانسته است. جایگاه خوبی را در بازار جهانی گوشی های هوشمند از آنِ خود کند.

گوشی های هواوی آنر با داشتن دوربین های دوگانه نسبت به سایر محصولات موجود در بازار توانسته است. جذابیت بیشتری را کسب کنند. این تکنولوژی یکی از معیارهای استاندارد سطح اول گوشی های هوشمند محسوب می شود.

با وجود به کارگیری تکنولوژی های جدید در محصولات آنر باید از این برند به عنوان رقیب سرسخت غول های گوشی سازی نام ببریم. البته قیمت مناسب آنها به معنای کیفیت پایین نیست.

همانطور که می دانید هواوی از همان ماه های ابتدایی که محصولات خود را راهی بازار کرد. قیمت بالایی را به مشتریان نگفته است.

دلیل این موضوع به بازاریابی و تکنیک فروش بیشتر محصولات توسط تیم مدیریت فروش این شرکت برمی گردد. و به نظر نمی رسد که هواوی نتوانسته باشد استانداردهای لازم را برای محصولات خود بکار بگیرد.

شرکت هواوی 40 سال پس از شکل گیری شرکت سامسونگ و 10 سال بعد از شرکت اپل تاسیس شده است. به همین دلیل تجربه این شرکت در مقایسه با غول هایی همچون اپل و سامسونگ کمتر است.

البته مدیران این شرکت برنامه ها و طرح هایی را برای سال های آتی در نظر گرفته اند تا بتوانند. در ردیف های اول گوشی های هوشمند جهان قرار بگیرند.

هواوی آنرا در میان قشر متوسط جای خوبی را باز کرده است. چرا که امکانات یک گوشی رویایی رو برای این قشر به همراه دارد. در عین حال قیمت مناسب آن باعث می شود تا هر مشتری با بازه درآمد متوسط قادر به خرید آن باشد.

هر چند هنوز هم بسیاری از کاربران گوشی های همراه که از این برند اطلاع چندانی ندارند. نسبت به آن بدبین هستند. اما باید گفت به لحاظ مشخصات با برخی پرچمداران سال های قبل رقبا قابل مقایسه است.

چه تفاوتی میانی آنر و هواوی وجود دارد؟

با هواوی آنر بیشتر آشنا شوید.

آنر برند مادر است و شرکت هواوی هم به مانند سامسونگ و اپل یک مدل کسب و کار سنتی به شمار می رود. این برند در تبلیغات تلویزیونی کشورهای اروپایی و آمریکا به وفور عرض اندام می کند. و شاید یکی از دلایل محبوبیت این برند چینی در این کشورها تبلیغات و معرفی باشد.

مشخصات گوشی های هواوی آنر

با هواوی آنر بیشتر آشنا شوید.

همانطور که در ابتدا گفتیم گوشی های آنر دارای دوربین های دوگانه هستند.

همچنین باتری قدرتمند، طراحی چشم نواز و عملکرد سخت افزاری فوق العاده از دیگر مشخصات گوشی های هواوی آنر است. یکی از محصولات این برند مجیک پلی  (Honor Magic) است که در بازار ایران هم سر و صدای زیادی کرد.

شکل و ظاهر گوشی شیک و زیباست و در عین حال استفاده شدن. از هوش مصنوعی در این محصول آن را از دیگر گوشی های میان رده موجود در بازار متمایز می کند. اگر چه قیمت آن نسبت به سایر محصولات هواوی آنر بیشتر است. اما اگر مشخصات و امکانات آن را در نظر بگیریم، قیمت آن منصفانه به نظر می رسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *