اخبار, مقالات

هدفون بی‌ سیم اپل که به تازگی راهی بازار خواهد شد

هدفون بی‌ سیم اپل

یکی از اکسسوری های جدید اپل هدفون بی‌ سیم اپل مدل AirPods و از نوع درون گوشی است. اپل اعلام کرده است این هدفون نسبت به محصولات قبلی از میزان بیس و قدرت بیشتری برخوردار است. همچنین نوع اتصال در هدفون بی سیم اپل با نسخه های قبلی متفاوت است.

مشخصات ظاهری 

از جمله هدفون بی‌ سیم اپل باید به دو گوشی مجزای آن اشاره کرد. البته کاربرانی که به تازگی این هدفون را خریداری کرده اند، نظر خود را در مورد این محصول اعلام کرده اند و معتقدند این هدفون تغییر زیادی نکرده و شباهت زیادی با نسل های قبلی خود دارد.

اپل این بار برای هدفون بی‌ سیم از طراحی ارگونومیک استفاده کرده است که هنگام استفاده‌ بلند مدت از آن، کاربر هیچ‌گونه احساس خستگی یا درد در ناحیه‌ی گوش نخواهد کرد. از دیگر ویژگی های هدفون بی‌ سیم باید به یک باکس سفید رنگ اشاره کرد که همچون نسخه های قبلی محل گذاشتن هدفون است.  این باکس برای نگهداری از هدفون بی‌ سیم اپل و شارژ آن در اختیار طرفداران و خریداران محصولات اپل قرار می گیرد.

مزیت های

از جمله مزیت های هدفون بی‌ سیم اپل که به تازگی وارد بازار شده است، قدرت بالای باتری است که تا 5 ساعت دوام دارد و می تواند برای کاربر موسیقی پخش کند. همچنین برقراری تماس تلفنی که در نسخه های قبلی هدفون بی‌ سیم اپل بود، در AirPods هم وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *