بازی های آنلاین این روزها طرفداران زیادی دارند و به دلیل زیاد شدن این بازی ها انتخاب برای کاربران سخت شده است. اما در این بین بازی پرطرفدار  Red Dead Redemption 2 با استقبال زیادی مواجه شده است. این بازی کنسول با گرافیک زیبا توانسته است کاربران را جذب خود کند. البته یک نقطه ضعف هم دارد و آن سرعت پایین بازی است. طبق گفته برخی از کاربران این بازی پایان قدرتمندی ندارد. با این وجود می توان از کیفیت بی نظیر آن به عنوان یک امتیاز نام برد.

امتیازات بازی پرطرفدار  Red Dead Redemption 2

بازی پرطرفدار  Red Dead Redemption 2 نسبت به بازی Uncharted 4 و حتی بازی GTA قدرتمندتر عمل کرده است. این بازی که در 8 سال پیش راهی بازار شد، پیش بینی می شد، در ردیف بازی های متوسط و میان رده قرار بگیرد. اما اکنون با گذشت این سال ها مشخص شد حتی نسخه اول بازی پرطرفدار  Red Dead Redemption 2 توانسته است طرفداران زیادی جمع آوری کند.

داستان این بازی بر روی سال های 1899 و وقایع آن دوران تمرکز کرده است. در دروانی که سیاستمداران آمریکایی با تدوین قوانین جدید سعی دارند تا خلافکاران را از بین ببرند.

نحوه بازی بازی پرطرفدار  Red Dead Redemption 2

کاربران در بازی پرطرفدار  Red Dead Redemption 2 یک کارگاه هستند که باید گروه های تبهکار را از بین ببرند. یک شخصیت معروف در این بازی به نام رتون مورگان و یکی از اعضای گروه یاغی و سرکش Van der Linde است که در برابر این قانون ایستادگی می کنند. حال وظیفه کاربر این است که این اعضا را دستگیر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *