اخبار, مقالات

مهم ترین رویدادهای دنیای it و تکنولوژی؛ از پایان ویندوز ۱۰ موبایل تا نبرد احزاب سیاسی آمریکا در توییتر

مهم ترین رویدادهای دنیای it و تکنولوژی؛ از پایان ویندوز ۱۰ موبایل تا نبرد احزاب سیاسی آمریکا در توییتر

شاید اگر مهمترین اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را طی چند هفته گذشته بخواهیم گلچین و به صورت خلاصه ارائه دهیم بحث پایان ویندوز ۱۰ موبایل و نبرد احزاب سیاسی آمریکا در صدر این اخبار قرار گیرند. هر چند باید گفت امروزه هر بحثی در توییتر با استقبال شود از این قاعده مثتثنی نیست خصوصا اینکه بحثها وارد فضای سیاسی شود. این بحثهای تا حدی داغ و جذاب بوده است سایتهای پربازدید نیز در انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی در اخبار گلچین خود از پایان ویندوز ۱۰ موبایل تا نبرد احزاب سیاسی آمریکا در توییتر را به عنوان مهمترین رویدادهای امروز دنیای فناوری و تکنولوژی یاد کرده اند.

 

 خبر شوکه کننده پایان ویندوز ۱۰ موبایل تا نبرد احزاب و جریانها در توییتر

شاید یکی از مهمترین اخبار که طی هفته گذشته بیشترین نگاهها را به خود جلب کرد حتی از ترندهای توییتر هم داغ بود بحث پایان ویندوز ۱۰ موبایل بود. شرکت مایکروسافت در آخرین اطلاعیه خود اعلام کرده است به ویندوز ۱۰ نسخه موبایل امیدی ندارد و قصد دارد به زودی با این نسخه خداحافظی کند. این موضوعی است که اخیراً از سوی مدیران این شرکت مطرح شده است. چون قبلاً نیز این شرکت کارهایی به این سبک کرده بود شاید امیدی به ترند شدن این موضوع در توییتر نباشد اما این یکی از مهمترین اخبار دنیای فناوری و اطلاعات بود.

مهم ترین رویدادهای دنیای it و تکنولوژی؛ از پایان ویندوز ۱۰ موبایل تا نبرد احزاب سیاسی آمریکا در توییتر

 

سرمایه گذاری شرکت گوگل در حوزه ساعت های هوشمند در رقابت با شرکت اپل

شرکت گوگل همواره در دنیای ارتباطات نوآوری برای ارائه دارد و قصد ندارد هیچوقت اخبار آن برای کاربران خود تکراری شود. شاید به جرات بتوان گفت علی رغم ظهور و حضور انواع و اقسام شرکت عرصه فناوری همچون فیسبوک، یاهو، توییتر، پیام رسانهای مختلف این گوگل است که برای عموم مردم آشنا است.

برای همین شرکت گوگل برای عقب نماندن از رقبای خود اخیرا سعی کرده به دنیای تکنولوژی ساعت های هوشمند ورود نماید و بعید نیست روزی شاهد پدیده جدیدی همچون گوگل توییتر نیز باشیم!!!! شرکت گوگل در رقابت با شرکت اپل در حال سرمایه گذاری در حوزه ساعتهای هوشمند است و بر همین اساس نیز با سرمایه ای بالغ بر ۴۰ میلیون دلار بخش تکنولوژی ساعتهای هوشمند شرکت فسیل را خریداری کرده است.

—————————————————————

بیشتر بخوانیم :

—————————————————————

جذابیت هوش مصنوعی هم پای توییت داغ برای کاربران فضای توییتر

این روزها علاقمندان به بحث هوش مصنوعی کمتر از علاقمندان توییتهای داغ نیست. هوش مصنوعی در بخش های مختلف زندگی انسان ها حضور دارد. در واقع بحثها و اخبار حوزه هوش مصنوعی همانند ترندهای توییتر در صدر اخبار سایتهای مختلف قرار می گیرند. همانطور که توییتر در تمام حوزه های زندگی را دربرگرفته و هر جریانی برای دیده شدن

بیشتر به توییتر پناه می برد. به لطف دستیارهای صوتی هوشمند شما می توانید از هر گوشه خانه دستوراتی صادرکرده و پاسخ بگیرید. برای مثال یخچال، فریزر، چراغ ها و حتی خودرو خود را مدیریت کنید. همانطور که کای فولی در کتاب اخیر خود توضیح می دهد، ابرقدرتهای هوش مصنوعی در حال تغییر و تحول در نظم نوین جهانی هستند و سیستمهای مبتنی بر هوش مصنوعی می توانند حوزه های متعددی در جهان را تحت نفوذ خود بگیرند؛ حتی حوزه هایی مثل بخش مالی و نظام بانکداری بین الملل.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *