اگر چه بیشتر شرکت های تولید کننده گوشی و تبلت از شیشه های گوریلاگلس استفاده می کنند، با این وجود باز هم به برچسب نیاز دارند. این محافظ ها برای لپ تاپ هم قابل استفاده هستند. برچسب های جدیدی که در بازار موجود هستند، قابلیت ضدخش دارند و تا مدتها کیفیت و شفافیت اولیه را حفظ می کنند. هر چند بسیاری تصور می کنند هر چه قیمت محصول بالاتر رود، کیفیت آن به همان اندازه افزایش می یابد. اما تصور درستی نیست. بهتر است برای تهیه یک برچسب محافظ موبایل و تبلت تا انتهای مطلب با ما باشید.

محافظ‌های صفحه نمایش موبایل و تبلت به چند نوع تقسیم می شوند؟

راهنمای خرید برچسب محافظ موبایل و تبلت

محافظ های معمولی برای تبلت و گوشی همراه

این نوع برچسب های محافظ موبایل و تبلت به دو نوع براق و مات تقسیم می شوند که ضخامت آنها با هم متفاوت است. این برچسب ها می توانند از صفحه نمایش گوشی و تبلت در برابر خش محافظت کنند. جنس آنها از سیلیکون است و بر روی حالت لمسی صفحه نمایش تاثیر مي‌گذارند و ممکن است باعث دیر عمل کردن گوشی یا تبلت شوند. برچسب های معمولی براق اثر انگشت را جذب می کنند که مدام باید صفحه نمایش را با دستمال پاک کنید.

محافظ‌های ضد تشعشع و بازتاب نور

این نوع محافظ ها مات هستند و از درخشش صفحه نمایش گوشی در برابر نور آفتاب جلوگیری می کنند. کار با آنها راحت است و با برندهایی مانند بوف، هوکو موشی، ریمکس و … در بازار موجود هستند. قیمت آنها با توجه به نوع و اندازه صفحه نمایش گوشی متفاوت است. البته نسبت به برچسب محافظ موبایل و تبلت معمولی گرانتر هستند.

محافظ‌های ضداثر انگشت

یکی دیگر از انواع برچسب محافظ موبایل و تبلت خاصیت ضد اثر انگشت دارند که دیگر به دستمال نیاز ندارید. این نوع برچسب ها ضدخش و مات هستند و در عین حال در مقابل تشعشع نور مقاومند. از دیگر ویژگی های محافظ های ضداثر انگشت می توان به ظاهر زیبای آنها اشاره کرد.

برچسب محافظ موبایل و تبلت ضدآب

یکی از گرانترین برچسب محافظ موبایل و تبلت با خاصیت ضدآب در بازار موجود است که البته این ویژگی تنها در حد تبلیغات است و نمی توان به طور کامل به آنها اعتماد کرد. در واقع این نوع برچسب ها خاصیت ضدآب ندارند و به همین دلیل بسیاری از کاربران دچار اشتباه می شوند. بابت آن هزینه بالایی پرداخت می کنند در حال ممکن است برای تبلت یا گوشی آن هم مشکل ایجاد شود. زیرا با تصور ضد آب بودن این برچسب‌ها دقت چندانی در خصوص ریختن آب روی صفحه نمایش دقت نمی کنند.

برچسب محافظ موبایل و تبلت ضدضربه

سازندگان این نوع برچسب ها ادعا می کنند که در برابر شکستگی صفحه نمایش کاملا مقاوم هستند و قیمت بالایی دارند. اما باید گفت که هیچ برچسبی نمی تواند از صفحه نمایش در برابر ضربات سنگین جلوگیری کند. اگر گوشی یا تبلت در زیر یک جسم سنگین وزن قرار بگیرد، برچسب توانایی محافظت از آن را ندارد. پس زمان خرید به این موارد توجه داشته باشید.

نکته:شیوه چسباندن محافظ موبایل و تبلت

راهنمای خرید برچسب محافظ موبایل و تبلت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *