قابلیت های وان درایو برای iOS، اندروید و وب

قابلیت های وان درایو برای  iOS، اندروید و وب

شرکت مایکروسافت خبر از ورود سیستم جدیدی به نام وان درایو داده است. این قابلیت در فوریه سال آینده روی کار خواهد آمد و برای سیستم عامل های آی او اس ، اندروید و وب استفاده خواهد شد. هدف مایکروسافت از به کاربردن قابلیت های وان ‌درایو  توسعه و بهبود بهره‌وری از طریق کمک به کاربران است. چرا که این سیستم برای نظم بخشیدن به اسکن یاداداشت‌های دستنویس قابل استفاده است. همچنین از دیگر قابلیت های وان ‌درایو باید به آسان‌تر نمودن قابل اشتراک‌گذاری اسناد کاری اشاره کرد.

 پیش بینی در مورد قابلیت های وان ‌درایو

از جمله پیش بینی هایی که در مورد قابلیت های وان ‌درایو می شود امکان ساده‌ای برای افزودن ابرداده‌های سفارشی به هر اسکن یا تصویری است که از یک دستگاه موبایل به دست آمده باشد. همچنین با استفاده از قابلیت های وان ‌درایو کاربران می توانند یک اسکن را از یک کتابخانه (Library) شروع کنند که فایل باید در آنجا برود. پس از اسکن گرفتن، فیلدهای ابرداده‌ها برای کابران قابل مشاهده هستند و در حال حرکت قابل پر کردن خواهند بود.

همچنین وان درایو به کاربران پیشنهاد می دهد که اسکن های خود را با دیگران در جلسه به اشتراک بگذارند.

مزیت های وان درایو

همانطور که گفتیم قابلیت های وان ‌درایو متعدد است. این سیستم باعث صرفه‌جویی در زمان بر اتصالات مایکروسافت گراف بین فایل‌ها، اسکن‌ها و جلسات خواهد شد. در واقع از مزیت های این سیستم باید به هوشمند بودن آن اشاره کرد. به طوری که شرکت مایکروسافت اشتراک‌گذاری یادداشت جلسات را به صورت هوشمند با وان‌درایو انجام می دهد.

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

X
قالب ووکامرس