خبرها حاکی از آن است که شبکه اجتماعی توییتر به تازگی بر روی پست ها تغییرات ایجاد کرده است. هر چند به نظر می رسد این تغییرات موقتی است. بیشتر هدف آزمایش و نظر کاربران است. جدیدترین پست هایی که در این شبکه اجتماعی منتشر شده است، تغییرات زیادی داشته اند.

چرا شبکه اجتماعی توییتر در حال تغییر پست هاست؟

شبکه اجتماعی توییتر با تحولاتی که بر روی پلتفرم خود انجام داده است، قصد دارد تا صفحات شبکه خود را از حالت یکنواختی خارج کند. گزارش های زیادی از سوی مدیران این شبکه رسیده است که نشان می دهد آنها قصد دارند دکمه لایک را از روی پلتفرم پست ها خارج کنند.  هدف دیگر شبکه اجتماعی توییتر از این تغییرات اشتراک راحتتر پست هاست. با این روش کاربران می توانند به راحتی توییت های جدید خود را به اشتراک بگذارند و سپس به مشاهده صفحه اصلی و خبری توییتر خود بپردازند.

قابلیت های تغییرات جدید شبکه اجتماعی توییتر

مدیر عامل شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرده است که این قابلیت به صورت آزمایشی در اختیار تعداد محدودی از کاربران داوطلب سیستم عامل ios قرار می گیرد. همچنین  تغییرات برای برخی از کارمندان فعال در توییتر گذاشته می شود. در صورتی که تغییرات موفقیت آمیز باشد، بزودی این قابلیت ها در دسترس عموم کاربران قرار خواهد گرفت. مشاهده مطالب و انتخاب پیام ها از دیگر تغییراتی است که پیش بینی می شود برای شبکه اجتماعی توئیتر انجام خواهد شد. با این قابلیت کاربران قادر خواهند بود با تغییر در تنظیمات حساب کاربری، آن را مطابق میل خود تغییر دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *