به تازگی اپلیکیشن اسپاتیفای که تاکنون برای گوشی های هوشمند آی او اس استفاده می شد، برای ساعت های هوشمند اپل هم استفاده می شود. سوالی که برای بسیاری از کاربران پیش می آید چرا تاکنون این اپلیکیشن برای ساعت های هوشمند اپل استفاده نشده است؟

به نظر می رسد دلیل اصلی این موضوع تلاش اسپاتیفای برای توسعه این اپلیکیشن بوده است. اکنون که کارکرد اپلیکیشن اسپاتیفای رضایت بخش شده، شرکت اپل قول داده است تا بزودی محصولات جدید خود را به این اپلیکیشن مجهز سازد.

قابلیت های اپلیکیشن اسپاتیفای در ساعت های هوشمند اپل

از جمله قابلیت های اپلیکیشن های اسپاتیفای در ساعت های هوشمند می توان به پخش موسیقی استفاده کرد. سرویس استریم موسیقی آنلاین و کیفیت بالای موسیقی باعث شده تا این اپلیکیشن با محبوبیت زیادی روبرو شود. در عین حال ارزش و اعتبار ساعت های هوشمند اپل را هم افزایش می دهد.

خبری که مدیران اپل به طرفداران خود داده اند اینکه بزودی کاربران ساعت های هوشمند می توانند این اپلیکیشن اختصاصی را در ساعت های خود نصب کنند. این برنامه برای مدتی به صورت تست بر روی ساعت های اپل نصب می شود. پس از اینکه کاربران رضایت خود را اعلام کنند، قاعدتا اپلیکیشن به صورت دائمی نصب می شود.

ساعت های هوشمند اپل

قابلیت اشتراک گذاری اپلیکیشن اختصاصی اسپاتیفای

در مورد قابلیت های اشتراک گذاری اپلیکیشن اختصاصی اسپاتیفای بر روی ساعت های هوشمند اپل خبرهای موثقی در دست نیست. اما طراحان این اپلیکیشن اعلام کرده اند که اکنون زمان آزمایش اپلیکیشن اسپاتیفای است و هیچ خبری از اشتراک گذاری آن نیست. این اپلیکیشن را می توان برای ساعت های هوشمند اپل در مرحله آزمایشی نصب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *