اخبار, مقالات

سازمان غذا و داروی آمریکا اپل واچ محصول جدید اپل را تایید نکرد

اپل واچ محصول جدید اپل

اپل واچ محصول جدید اپل است که برای نظارت بر فعالیت قلب و تهیه‌ نوارقلب از سوی این شرکت طراحی و تولید شده است. اما خبرها حاکی از این است که این محصول موفق به دریافت تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا نشده است. البته چندی پیش این سازمان مجوزهای اپل واچ محصول جدید اپل را صادر کرد اما اکنون از تایید آن خودداری می کند.

براساس گزارشاتی که از سوی دیلی‌میل رسیده است، در چند روز گذشته و در ۱۲ سپتامبر این محصول از سوی مدیران اپل رونمایی شد. البته نسخه قبلی این محصول به نوار قلب هم مجهز بود. البته اپل واچ محصول جدید اپل هم از قابلیت های نسخه قبلی هم برخوردار است. با وجود ایمنی که در محصول به کار رفته است، اما باعث بهبودی کاربران نمی شود. به همین دلیل است که سازمان غذا و دارو از دادن تاییدیه به آن خودداری می کند.

مزیت های اپل واچ محصول جدید اپل

شرکت اپل محصول خود را به قابلیت های شگفت آوری مجهز کرده است. به طوری که اپل واچ محصول جدید در مقایسه با محصولات اپل پیشین پیشرفت های قابل توجهی کرده است. این محصول دارای صفحه نمایش بزرگتری است و وزن آن نسبت به انواع قبلی تا حد زیادی کمتر شده است. از دیگر مزیت های اپل واچ باید به ضخامت کمتر آن اشاره کرد که همین ظرافت آن را زیباتر کرده است.

اپل واچ محصول جدید اپل

باتری این محصول می تواند تا 18 ساعت شارژ را نگهدارد. همچنین اپل واچ محصول جدید اپل دارای خاصیت ضدآب است.

کاربرد اپل واچ محصول جدید اپل

اپل اعلام کرده است این محصول برای کاربران بالای 22 سال کاربرد دارد و میتواند به بیماران مبتلا به مشکلات قلبی کمک کند. هر چند سازمان غذا و دارو آمریکا گفته است که اپل واچ محصول جدید اپل برای بیماران مبتلا به “فیبریلاسیون دهلیزی” مناسب نیست.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *