اسپیکر قابل حمل و نکاتی در مورد خرید آنها

اسپیکر قابل حمل و نکاتی در مورد خرید آنها

اسپیکر قابل حمل یکی از محصولاتی به شمار می آید که با کمک راهنمای خرید می توان بهترین و کاربردی ترین مدل را خریداری کرد. تنوع زیادی در مدل های اسپیکر قابل حمل سبب شده تا کاربران برای خرید مدل مناسب دارای تردید می باشند. اسپیکرهای قابل حمل از جمله وسایل الکترونیکی می باشد که با استفاده از آن می توان در هر زمان و مکان از پخش موسیقی باکیفیت بالا لذت برد. این محصول به آسانی در کیف کوله پشتی، دستی و ساک ورزشی جای می گیرد و از همین جهت به منظور قرار گیری نیازی به فضای زیاد نخواهد داشت. بیشترین مدل های اسپیکر قابل حمل دارای وزن بسیار سبکی نیز هستند. در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید بایستی نکات متعددی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید محصولی مناسب را تهیه کنید.

نحوه اتصال اسپیکر قابل حمل

اسپیکر قابل حمل با توجه به مدل و طراحی که داراست، با روش های مختلفی متصل می گردد. اولین شیوه بلوتوث است که یکی از بهترین شیوه ها محسوب می شود. اسپیکرهایی که این قابلیت را دارند، دارای محبوبیت روز افزونی بین کاربران می باشند. این مدل از اسپیکرها که نام برده شد، دارای عمر باتری خوبی خواهند بود و نحوه اتصال آن ها نیز بسیار ساده و آسان می باشد. نوع دیگر اتصال اسپیکرهای قابل حمل، وای فای است که نسبت به بلوتوث از کیفیت صدای مطلوب تری برخوردار است. این مدل که معرفی شد، برای افرادی مناسب است که به کیفیت صدا اهمیت زیادی می دهند. از معایب این محصول  آن است که در هر مکانی دسترسی به وای فای وجود ندارد و به همین جهت نمی توان از اسپیکر استفاده کرد.

عمر باتری های اسپیکر قابل حمل

راهنمای خرید اسپیکر قابل حمل

یکی از مهم ترین فاکتورها برای خرید اسپیکر قابل حمل عمر باتری آن است. اگر قصد خرید این محصول را دارید حتما باید به عمر باتری آن توجه شود تا بتوان اسپیکری متناسب با نیاز را خریداری کرد. بسیاری از اسپیکرها دو تا سه ساعت نیاز به زمان دارند تا باتری را نگهداری کنند و به همین جهت گزینه مناسبی جهت استفاده در سفر محسوب نمی شوند. اسپیکری که دارای ظرفیت باتری بالا است، حداقل پنج ساعت به صورت مداوم قابل استفاده خواهد بود.

مقاوم در برابر وارد شدن آب و گرد و غبار

راهنمای خرید اسپیکر قابل حمل

بیشترین استفاده از اسپیکر قابل حمل در هنگام سفر و گردش در طبیعت است، پس باید محصولی را خریداری کرد که در برابر وارد شدن آب و گرد و غبار دارای مقاومت بالایی  می باشد. مقاومت اسپیکرها در برابر وارد شدن آب و گرد و غبار توسط استاندارد IP  (Ingress Protection)سنجیده می شود. که رقم اول این استاندارد به معنای مقاومت محصول در برابر گرد و غبار است و رقم دوم مقاومت در برابر نفوذ مایعات می باشد.

کیفیت صدا

اولین فاکتری که تمام خریداران در هنگام تهیه اسپیکر قابل حمل مورد توجه قرار می دهند، کیفیت صدا خواهد بود. صدای پخش شده از اسپیکر باید واضح، رسا و باکیفیت بالایی باشد. همچنین می توان اشاره ای

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

X
قالب ووکامرس