سایت های تبلیغاتی گاهی مزاحمت زیادی برای کاربران ایجاد می کنند. شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که برای یک کار مهم وارد سایت می شوید. اما لیستی از سایت های ناخواسته تبلیغاتی سعی دارند تا شما را به فروشگاه خاصی هدایت کنند. اگر وقتتان کم باشد و کار زیادی هم داشته باشید، این موضوع آزار دهنده است. اما می توانید براحتی برای حذف سایت های تبلیغاتی از نتایج جستجو عمل کنید.

حذف سایت های تبلیغاتی

نحوه حذف سایت های تبلیغاتی در مرورگر فایرفاکس

برای حذف سایت های تبلیغاتی می توان از افزونه هایی که برای این کار طراحی می شوند، استفاده کرد. با نصب این افزونه ها می توان برای همیشه از شر سایت های تبلیغاتی خلاص شد. برای حذف تبلیغات در مرورگر فایرفاکس می توان افزونه Hide unwanted result را نصب کرد. این افزونه می تواند نتایج ناخواسته و آگهی های مزاحم را براحتی حذف کند.

برای دانلود این افزونه ابتدا آن را دانلود و نصب کنید. سپس مرورگر فایرفاکس را باز کنید و از منوی Tools به قسمت Add-ons رفته و گزینه options را انتخاب کنید. قسمت New site در مقابل شما قرار می گیرد. در این مرحله در قسمت new site، لینک وب سایت مورد نظر را در لیست سیاه قرار دهید. با زدن add حذف سایت های تبلیغاتی انجام می شود.

نحوه حذف سایت های تبلیغاتی در مرورگر کروم

برای حذف سایت های تبلیغاتی در مرورگر کروم باید افزونه Personal Blacklist را دانلود و نصب کنید. سپس آن را باز کنید و گزینه Block در زیر صفحاتی که جست و جو کرده اید، مشاهده کنید. برای حذف سایت های تبلیغاتی در این مرورگر لینک وب سایت ها را در بلاک کنید. این افزونه می تواند لینک سایت های تبلیغاتی را به عنوان مزاحم شناسایی کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *