تنوع در جنس انواع قاب گوشی یکی از بهترین مزیت های این محصول است زیرا حق انتخاب گسترده تری در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. از جمله جنس هایی که این محصول با استفاده از آن تولید شده است، شامل سیلیکون، فیبر، چوب، پلاستیک، چرم و فلز می باشد. بهره گیری از هریک از جنس های اشاره شده معایب و مزایایی را دارا خواهد بود. هریک از این جنس ها بر زیبایی، دوام و قیمت قاب گوش نیز تاثیر گذار خواهند بود. قاب های گوشی در مدل ها و رنگ های بسیار متنوعی نیز تولید شده اند که به واسطه همین می توان با توجه به سلیقه برای خرید آن ها اقدام کرد.

قاب های گوشی چوبی

جنس انواع قاب گوشی

قاب گوشی چوبی از مزیت های متعددی برخوردار است که از جمله آن ها می توان به دوام بالا، تنوع در طرح و نقش، خوش دست بودن و امکان طراحی با طرح های دلخواه را نام برد. همچنین از معایب این محصول قیمت بالا و عدم ضربه گیری این محصول خواهد بود.

قاب های گوشی پلاستیکی

جنس انواع قاب گوشی

از مهم ترین مزیت های قاب گوشی پلاستیکی می توان به قیمت مناسب، تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ، خوش دست بودن، قدرت بالای ضربه گیری، وزن سبک و استحکام بالای آن ها اشاره کرد. این مدل از قاب گوشی از آن در برابر ساییده شدن، ترک، شکستن به نحو مطلوبی محافظت به عمل می آورد. علاوه بر موارد ذکر شده نکته قابل توجه آن است که مدل از قاب از طراحی بسیار زیبایی نیز برخوردار است. از معایب این محصول نیز شامل تغییر رنگ، حجیم بودن و عمر پایین تر آن می باشد.

قاب های گوشی چرمی

قاب های چرمی نیز دارای ظاهری بسیار شیک، دوام بالا در برابر آب، ظرافت خاص و کیفیت بالا هستند. برای تولید قاب های چرمی علاوه بر استفاده از چرم طبیعی از چرم های مصنوعی نیز بهره گرفته خواهد شد. از معایب آن ها نیز شامل قیمت بالا، عدم ضربه گیری و مقاومت پایین خواهد بود.

قاب های گوشی سیلیکونی

جنس انواع قاب گوشی

قاب های سیکلیکونی از محبوب ترین قاب های عرضه شده محسوب می شوند. از مهم ترین مزیت های این قاب ها انعطاف پذیری بالا، خوش دست بودن، قیمت مناسب، وزن سبک، دوام بالا و تنوع در طرح و رنگ می باشد. همچین از معایب قاب سیلیکونی نیز می توان به چسبناک بودن و حجیم بودن آن اشاره نمود.

قاب های گوشی فلزی

جنس انواع قاب گوشی

قاب گوشی فلزی از مزیت های متعددی همچون مقاومت و محفاظت بسیار بالا، ظاهر شیک و عدم شکسته شدن برخوردار خواهد بود. این مدل از قاب به نسبت سایر مدل قاب های تولید شده از بالاترین درصد محافظت برخوردار می باشد. از فلز طلا، برنج، تیتانیوم و آلومینیوم برای ساخت قاب گوشی بهره گرفته می شود. از معایب این محصول نیز شامل کاهش سیگنال های گوشی، قیمت بالا، وزن زیاد و خوش دست نبودن آن است.

قاب های گوشی فیبری

این مدل از قاب ها از وزن بسیار سبک و استحکام بالایی برخوردار هستند . همچنین می توان اشاره نمود که از معایب این محصول قیمت بسیار بالای آن و محدودیت در طرح و رنگ خواهد بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *