برچسب های محافظ, مقالات

برچسب های محافظ‌ موبایل و تبلت ،چه اطلاعاتی در موردشان دارید؟

برچسب های محافظ‌ موبایل و تبلت ،چه اطلاعاتی در موردشان دارید؟

برچسب های محافظ‌ موبایل :

صفحه نمایش تبلت و گوشی های همراه به دلیل خاصیت لمسی بودن، حساسیت بالایی دارند و به مرور زمان دچار خط و خش شوند، کار کردن با آنها کمی سخت می شود. با وجودی که شرکت های سازنده گوشی و تبلت اغلب از شیشه های گوریلاگلس استفاده می کنند، اما باز هم وجود برچسب های محافظ‌ موبایل ضرورت پیدا می کند که بلافاصله پس از خرید گوشی یا تبلت باید تهیه و بر روی صفحه نمایش آن نصب شود. این برچسب خاصیت ضدخش دارد و از افتادن خط و خش بر روی شیشه صفحه نمایش جلوگیری می کند.

پس از مدتی که برچسب های محافظ‌ موبایل خش دار و کثیف شوند، می توانید براحتی آن را تعویض نمایید.

چرا باید برچسب های محافظ‌ موبایل خریداری نماییم؟

برچسب های محافظ‌ موبایل و تبلت ،چه اطلاعاتی در موردشان دارید؟

برای بسیاری از کاربران تبلت و تلفن های هوشمند جای سوال دارد که چرا باید بابت برچسب های محافظ‌ موبایل هزینه پرداخت کنیم در حالیکه ممکن است هیچگاه به آن نیاز پیدا نکنیم. گوشی ها و تبلت ها بدون درب و محافظ ساخته می شوند. هر چقدر هم شما از این وسایل مراقبت کنید، باز هم ممکن است روی آن ها خش ایجاد شود. زمانی که آن را در جیب یا کیف قرار می دهید در کنار وسایل و اجسام نوک تیزی همچون کلید، چاقو، پول خورد و … قرار می گیرند. حرکت شما باعث می شود تا این اجسام با صفحه نمایش گوشی یا تبلت برخورد کند و روی آنها خش بیندازد.

انواع برچسب های محافظ‌ موبایل و تبلت

برچسب های محافظ موبایل و تبلت براساس کیفیت و قیمت انواع مختلفی دارند که به دو صورت مات و براق هستند. برچسب های محافظ موبایل که ارزان قیمت هستند، از  جنس سیلیکون ساخته می شوند و بر روی حالت لمسی صفحه نمایش تاثیر می‌گذارند که در آن اختلال ایجاد می‌کنند.

برخی دیگر از انواع برچسب های محافظ‌ موبایل و تبلت دارای خاصیت بازتاب نور و ضد تشعشع هستند. این نوع برچسب ها به صورت مات طراحی می شوند و از درخشش صفحه نمایش در مقابل نور آفتاب جلوگیری می کنند. کار با این نوع برچسب های محافظ موبایل آسان است و قیمت مناسب دارند.

از دیگر برچسب های محافظ‌ موبایل می توان به محافظ‌ های ضد اثر انگشت اشاره کرد. این نوع برچسب ها در برابر اثر انگشت مقاومت بالایی دارند و دیگر به تمیز کردن مداوم صفحه نمایش گوشی همراه و تبلت نیاز ندارد. این نوع برچسب های محافظ‌ موبایل به صورت مات طراحی می شوند و از تشعشع نور هم جلوگیری می کنند. در نتیجه آسیب کمتری به چشم وارد می شود.

برچسب های محافظ‌ موبایل با خاصیت ضد آب

برچسب های محافظ‌ موبایل و تبلت ،چه اطلاعاتی در موردشان دارید؟

از دیگر برچسب های محافظ موبایل و تبلیت باید به محافظ‌هایی با خاصیت ضد آب اشاره کرد. البته نصب این نوع برچسب ها به این معنا نیست که اگر گوشی در آب بیفتد، به دلیل وجود برچسب ضدآب هیچ اتفاقی رخ نمی دهد. بلکه این نوع برچسب زمانی که دست خیس باشد یا قطرات باران بر روی صفحه نمایش بریزد، کار با گوشی و تبلت را مختل نمی کند و کاربر می تواند براحتی از گوشی یا تبلت خود استفاده کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *