آخرین نسخه ویندوز 10 که راهی بازار شد و استقبال کاربران موجب روحیه بخشیدن به شرکت مایکروسافت شده بود، دوام چندانی نداست. این ویندوز که با چند مشکل مواجه شد، شرکت مایکروسافت را در فکر دیگری انداخت. این شرکت با اعلام این خبر که برای رفع مشکلات و بروزرسانی ویندوز 10 پول دریافت می کند، کاربران را کمی شگفت زده کرد.

خدمات پس از فروش و بروزرسانی ویندوز 10 چاره اندیشی مایکروسافت برای رسیدگی به مشکلات کاربران در رابطه با این ویندوز است. حرفه «دسکتاپ مدیریت شده مایکروسافت» در فهرست مشاغل به زودی جای خود را در میان مشاغل الکترونیکی باز خواهد کرد و به عنوان یک شغل رسمی برای حل مشکلات مربوط به ویندوز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

بروزرسانی ویندوز 10 در قبال دریافت پول

اگر کاربران تصمیم به بروزرسانی ویندوز 10 بگیرند، می توانند با تیم دسکتاپ مدیریت شده مایکروسافت ارتباط برقرار کنند که کاملا تحت پوشش خدمات حمایتی است و می توانند مشکلات مربوط به ویندوز 10 را برطرف کنند. این شرکت با اعلام اینکه بروزرسانی مدام نسخه های ویندوز کار با آنها را پیچیده تر می کند، برای رفع مشکلات کاربران هم چاره‌ای اندیشیده است.

با وجود این قابلیت کاربران می توانند از طریق تیم دسکتاپ مدیریت شده مایکروسافت سیستم خود را تنظیم و پیکربندی کنند و در مقابل این خدمات دستمزد پرداخت کنند که البته چیزی در حدود 10 دلار در ماه خواهد شد.طبق پیش بینی های INQ خدمات این سرویس شامل ارسال تمام داده‌های تحلیلی ممکن به مایکروسافت است و سپس تیم مذکور اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار می دهند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *