سیستم عامل آی او اس مختص گوشی های اپل است. اپل این سیستم عامل را در انحصار خود درآورده است و هیچ شرکتی حق استفاده از آن را ندارد. از جمله مزیت های سیستم عاملiOS  امنیت بالای آن است. به طوری که کاربران به دلیل همین ویژگی و سایر قابلیت هایی که در ادامه به آنها می پردازیم، علاقه زیادی به محصولات اپل دارند.

مزیت های سیستم عامل iOS 12

سیستم عامل iOS 12 در سال جاری وارد بازار شده است. این در حالی است که سال گذشته زمانی که iOS 11 به بازار عرضه شد، تغییرات زیادی روی آن صورت گرفته بود. جذابیت نسخه 11 این سیستم عامل برای کاربران باعث شده تا بسیاری انتظار آمدن نسخه 12 را بکشند.

شکل ظاهری سیستم عامل iOS 12 تغییرات زیادی کرده است. به طوری که هوش مصنوعی به کار گرفته شده در آن می تواند طرح کلی کاربران را در استفاده از برنامه ها تشخیص بدهد. این سیستم عامل می تواند به کاربر برنامه هایی را پیشنهاد بدهد. این کار بر اساس علاقه کاربران صورت می گیرد.  سرعت سیستم عامل iOS 12 تا 40 درصد نسبت به نسخه های قبلی بیشتر شده است. حتی سرعت راه اندازی دوربین در این سیستم عامل تا 70 افزایش یافته است.

قابلیت های سیستم عامل iOS 12

از جمله قابلیت های سیستم عامل iOS 12 می توان به ویژگیTIME SCREEN  اشاره کرد. این قابلیت باعث می شود زمان صفحه نمایش اطلاعات دقیق صفحه را به کاربر بدهد. همچنین ابزارهای مدیریت زمان در اختیار کاربران قرار می گیرد تا بتوانند فهرستی از محدودیت های استفاده تلفن را داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *