اخبار, مقالات

اپل اعلام کرد اولین گوشی هوشمند G5 را تا دو سال آینده راهی بازار می کند

اولین گوشی هوشمند G5

شرکت اپل به تازگی پرده از ساخت یک محصول جدید به نام اولین گوشی هوشمند G5 برداشته است. این شرکت اعلام کرد در سال 2020 میلادی این گوشی جدید را با قابلیت های باور نکردنی راهی بازار می کند. این گوشی از شبکه جی 5 پشتیبانی می کند. مجله آمریکایی فست کمپانی با اعلام این خبر از سوی مدیران شرکت اپل اعلام کرد که اولین گوشی هوشمند G5 با مودم ۸۱۶۱ و با قابلیت اتصال به شبکه‌ی 5G  به بازار وارد می شود.

قابلیت های اولین گوشی هوشمند G5

از جمله قابلیت های اولین گوشی هوشمند G5 می توان به پردازنده آن اشاره کرد که توسط شرکت اینتل ساخته شده است. تراشه این محصول 8060 است. این در حالی است که مودم 8161 با فرآیند طراحی لیتوگرافی 10 نانومتری اینتل عمل می کند. طبق گفته مدیران شرکت اپل اولین گوشی هوشمند G5 از سرعت فوق العاده ای برخوردار خواهد بود. به طوری که کارایی آن با یک مودم پرسرعت برابر است.

مزیت های اولین گوشی هوشمند G5

با توجه به اینکه این محصول جدید از شبکه جی 5 پشتیبانی می کند و فرآیند طراحی لیتوگرافی ۱۰ نانومتری اینتل برای آن استفاده شده است، سرعت فوق العاده ای دارد. این گوشی نسبت به سایر محصولات موجود در بازار قابلیت ها و امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار می دهد. اپل برای تامین قطعه تراشه این گوشی با شرکت مدیاتک هم وارد مذاکره شده است تا بتواند محصولی بی نظیر را راهی بازار کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *