قاب گوشی ،چه اهمیت ای برای استفاده از آن وجود دارد؟

قاب گوشی ،چه اهمیت ای برای استفاده از آن وجود دارد؟

اهمیت استفاده از انواع مدل قاب گوشی بدان جهت است که با بهره گیری از آن ها می توان. سبب افزایش دوام گوشی موبایل گردید. گوشی های هوشمندی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند. دارای بدنه های بسیار ضعیفی هستند و به همین علت در صورت تماس با اشیا مختلف به آن ها خش وارد می گردد. همچنین می توان اشاره نمود :که این گوشی ها از قیمت بالایی برخوردار هستند.  در نتیجه این امکان برای مصرف کننده فراهم نخواهد بود . که در فواصل زمانی کوتاه بتواند اقدام به تعویض گوشی نماید.

با توجه به دلایل ذکر شده بهره گیری از قاب گوشی این امکان را فراهم می آورد . تا بتوان از آسیب به گوشی جلوگیری کرد. نکته جالب توجه آن است که تنوع در قاب گوشی موجب شده .تا این محصول علاوه بر جنبه حفاظتی از جنبه زیبایی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی های قاب گوشی مناسب

اهمیت استفاده از قاب گوشی

به منظور خرید قاب گوشی فاکتورهای مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد. از مهم ترین فاکتورهایی که قاب گوشی بایستی از آن برخوردار باشد، شامل خوش دست بودن، ضربه گیری و ایمنی بالا، مقاوم در برابر گرد و خاک و ضد آب بودن خواهد بود.

همچنین می توان اشاره نمود که قاب های گوشی از تنوع رنگی بالایی نیز برخوردار هستند. که می توان با توجه به سلیقه اقدام به خرید این محصول نمود. در میان ویژگی های ذکر شده ضربه گیری قاب از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است . زیرا در صورت افتادن گوشی ضربه به وجود آمده را به حداقل می رساند. تا به گوشی آسیبی وارد نگردد.

انواع مدل قاب گوشی

اهمیت استفاده از قاب گوشی

قاب های گوشی بر اساس قابلیت ها و طراحی که از آن برخوردار هستند.، به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از:

1. قاب های کامل:  این قاب ها به بهترین حالت ممکن تمام قسمت های گوشی به جز اسکیرین را پوشش می دهند و از آن محافظت به عمل می آورد.

2. کیف گوشی: این محصول با استفاده از پارچه های نرم و لطیفی همچون چرم تولید می شود. هرچند کیف گوشی از تمام قسمت های گوشی محافظت به عمل می آورد. ولی از ویژگی ضربه گیری برخوردار نیست.

3. بامپر: بامپر بسیار نازک و باریک است . و از جنس پلاستیک تولید شده است. این محصول نوعی نوار است که بر روی لبه های گوشی قرار می گیرد. و از ایجاد ضربه جلوگیری به عمل می آورد. این مدل از قاب بسیار خوش دست است ولی در صورت ایجاد ضربه به اسکیرین و پشت گوشی آسیب وارد خواهد شد.

اهمیت استفاده از قاب گوشی

4. برچسب: این محصول بر روی پشت گوشی می چسبد. و از آن محفاظت به عمل می آورد. جنس این مدل از محفاظ گوشی از پلاستیک یا pvc است .و به علت ضربه گیری دارای محبوبیت بالایی می باشد.

از معایب این محصول آن است .که از اسکیرین و دکمه های گوشی محافظت نخواهد کرد.

5. محفاظ صفحه: اسکیرین یا صفحه نمایش گوشی یکی از قسمت های حساس به شمار می آید. برای محفاظت از صفحه نمایش می توان از محفاظ صفحه استفاده نمود .که جنس آن شیشه یا پلاستیک است و دارای استحکام بالایی خواهد بود.

مطالب مرتبط

نظرات شما

X
قالب ووکامرس