اسپیکرهای هوشمند گوگل در بازار محبوب می شوند

اسپیکرهای هوشمند گوگل در بازار محبوب می شوند

برای دومین سال اسپیکرهای هوشمند گوگل راهی بازار شده اند که در مقایسه با محصولات آمازون برتری بیشتری دارند و توانسته اند توجه کاربران این محصولات را به خود جلب کنند. این در حالی است که اسپیکرهای آمازون در سال های گذشته به عنوان رقیب اصلی اسپیکرهایی هوشمند گوگل بوده اند. در حال حاضر رقابت بین گوگل و آمازون بر سر اسپیکرها با سبقت گوگل ادامه دارد.

به طوری که در 3 ماهه دوم سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی شرکت گوگل توانسته بود ۱۶.۹ درصد از سهم بازار اسپیکرهای هوشمند را به خود اختصاص دهد. اما در مدت زمان مشابه سال جاری، میزان فروش اسپیکرهای هوشمند گوگل به ۳۲.۳ درصد رسید. اما سهم شرکت آمازون از فروش اسپیکرهای هوشمند که در مدت زمان مشابه سال ۲۰۱۷، ۸۲.۳ درصد بود، در سال جاری  به ۲۴.۵ درصد رسیده است.

بر همین اساس پیش بینی می شود در آینده اسپیکرهای هوشمند گوگل بخش زیادی از بازار جهانی این گجت ها را به خود اختصاص دهد.

 

قابلیت های اسپیکرهای هوشمند گوگل

اسپیکرهای هوشمند گوگل

اسپیکرهای هوشمند گوگل این قابلیت را برای کاربران فراهم می کند تا در صورت داشتن مشغله، وسائل خانگی خود را با دستورهای صوتی کنترل کنند. برای مثال اطلاع از وضعیت آب و هوا و جدیدترین اخبار، تایمر و زنگ هشدار از جمله قابلیت های اسپیکرهای هوشمند گوگل است. همچنین کاربران می توانند با استفاده از اسپیکرهای جدید با خانواده و دوستان خود تماس برقرار کنند.

نصب برنامه های جدید و اپلیکیشن هم بر روی اسپیکرهای هوشمند گوگل امکان پذیر شده است تا در صورت نیاز کاربر بتواند برنامه های مورد نظر خود را بر روی اسپیکر نصب کند.

 

مطالب مرتبط

نظرات شما

X
قالب ووکامرس