ارائه تمام قابهای محافظ رسمی سامسونگ برای گلکسی اس ۱۰ از شایعه تا واقعیت؟

ارائه تمام قابهای محافظ رسمی سامسونگ برای گلکسی اس ۱۰ از شایعه تا واقعیت؟

بنا بر یک گزارش جدید منتشر شده، شرکت سامسونگ در سال جاری تمام قابهای محافظ محبوب خود را برای گوشی­های خانواده گلکسی اس ۱۰ عرضه می­کند. آیا شما تصور می­کنید در سال جدید در ادامه عرضه وسایل جانبی برای موبایل­های GalaxyS10 شاهد وسایل جانبی جدیدتری با طراحی­های به­روزتری خواهیم بود؟

بسیاری از علاقمندان محصولات سامسونگ در حوزه­ی موبایل که هنوز گوشی­های همراه خود را به گلکسی S9 ارتقا ندادند، بیشتر منتظر عرضه گوشی­های جدیدتر این شرکت در سری گلکسی S10 هستند؛ محصولاتی که این روزها شایعات پیرامون آنها بسیار متنوع و داغ است.

ارائه گلکسی s10 با قابهای محافظ

از مهمترین شایعات مطرح شده می توان به گزارش اختصاصی“Sammobile”  اشاره کرد که مدعی عرضه محبوب­ترین قابهای محافظ رسمی سامسونگ برای گلکسی ۱۰S شده و خبر داده است که کاورهای S-View Flip ،Silicone  و LED Wallet در اختیار علاقه­مندان گوشی­های گلکسی ۱۰S قرار خواهد گرفت.

خبر جذابت­تر اینکه گفته می­­شود کره­ای­ها در راستای سیاست­های کلان خود یعنی افزایش قابل توجه سهم خود از بازارهای جهانی، کسب رضایت بیشتر مشتری، تنوع­بخشی و ایجاد رقابت در سطح جهانی در سال جدید جدا از بحث قاب­های رسمی لوازم جانبی دیگری را نیز در نظر خواهند گرفت و احتمالاً شاهد شارژرهای وایرلس جدید باشیم و قابهای محافظ جدید عرضه شده از استحکام و دوام بیشتری برخوردار باشند که این میتواند خبر خوبی برای کسانی باشد که دارای مشاغل سخت هستند و همواره استرس و نگرانی ضربه خوردن بر گوشی­های گران قمیت خود را دارند.

ارائه تمام قابهای محافظ رسمی سامسونگ برای گلکسی اس ۱۰ از شایعه تا واقعیت؟

قابهای محافظ مستحکم در انتظار خریداران گوشی های گلکسی s10

با دنبال کردن اخبار و گزارش­های متعدد منتشر شده در باره قابهای محافظ گوشی های گلکسی s10 به نتیجه می­رسیم که هر چند شاید شاهد لیست هیجان­انگیزتری نباشیم، ولی عرضه شدن گوشی­های سری GalaxyS10 سامسونگ با محبوب­ترین قابهای محافظ آن حتمی و قطعی است. از جمله آنها می­توان به کاورهای سیلیکونی و S-View Flip در کنار Rugged Protective Stand برای تمام مدل­های پرچمدار ۲۰۱۹ اشاره کرد. همچنین مسولان این شرکت کاور LED Wallet را هم برای پرچمدارشان درنظر گرفته­اند و در این بین گفته می­شود برای گلکسی اس ۱۰ پلاس، مدل چرمی یعنی Leather Cover، ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است کاورS-View Flip  در رنگ­های مشکی، سفید و زرد به فروش خواهد رسید و  کاور  Silicone نیز در قالب رنگ­های سفید، آبی، مشکی و “navy” عرضه خواهد شد. کاور  Leather نیز در دو رنگ مشکی و “navy” در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. کاورنیز  Rugged Protective که پیش از این شاهد عرضه آن برای گلکسی نوت ۹ بودیم، در قالب قابهای محافظ بسیار مقاوم با داشتن استانداردهای نظامی- مقاومت بسیار بالا در برابر سقوط – عرضه خوهد شد.

ارائه قابهای محافظ با رنگهای مختلف برای سلایق گوناگون

برای جلب نظر بیشتر کاربران سازندگان آن در نظر دارند قاب محافظ رادر چهار رنگ نقره­ای، مشکی، سفید و آبی عرضه نمایند و کاربران می­توانند از بین سه رنگ سبز، مشکی و سفید LED Wallet Cover یکی را به اختیار خود انتخاب نمایند. البته باید اشاره کرد این لیست هنوز کامل نیست و احتمال دارد .

سازندگان قاب های محافظ رنگ­ها و کاورهای دیگری را نیز ارائه کنند. به­عنوان مثال، می­توان به قاب محافظ Hyperknit اشاره کرد که در سال گذشته همراه با معرفی شد، اما در این لیست جدید دیده نمی­شود. از طرفی دیگر، این رنگ­بندی متنوع گلکسی اس ۹ می­تواند سرنخی برای عرضه گلکسی اس ۱۰ در چندین رنگ مختلف باشد. مطابق با شایعات، این احتمال وجود دارد که سازندگان قابهای محافظ ، نسل جدید را در رنگ­ های مشکی، سفید، زرد و سبز ارائه کنند.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *