احتمال بهره مندی گوشی پیکسل جدید گوگل از نمایشگر تمام صفحه

احتمال بهره مندی گوشی پیکسل جدید گوگل از نمایشگر تمام صفحه

در فضای مجازی اخیراً پتنتی از سوی دست اندرکاران گوگل به ثبت رسیده که به احتمال عدم وجود حفره قطره‌ای شکل در نمایشگر گوگل پیکسل 4 اشاره می‌کند. پیش از این بسیاری از کاربران منتظر آن بودند تا ببینند گوگل در ارائه پرچمدار خود تا چه میزان به طراحی قطره‌ای شکل دوربین جلو توجه خواهد کرد؛ حفره‌ای که ظاهراً گوگل پیکسل 4 از آن بهره نخواهد برد.

حال باید منتظر ماند و دید که گوگل چگونه دوربین‌ دوگانه سلفی جدید خود را در پیکسل  4 استفاده خواهد کرد.

استفاده از بلندگوهای جلوی دستگاه استریو در غول تکنولوژی ادامه خواهد داشت؟

جدا از موارد مذکور و بحث کاربرد پیکسل 4 در گوشی جدید گوگل، طبق بررسی های به عمل آمده به نظر می‌رسد، گوگل این غول بزرگ تکنولوژی همچنان به استفاده از بلندگوهای جلوی دستگاه استریو خود ادامه خواهد داد؛ بلندگوهایی که احتمالاً، هم در قسمت پایین و در هم قسمت بالای نمایشگر حضور خواهند داشت. یکی از تفاوت‌های میان این دو پتنت به نحوه قرارگیری بلندگوها برمی‌گردد. همچنین پیش از این هم پتنت تازه‌ای منتشر شده بود که به حضور نمایشگر تمام صفحه در گوگل پیکسل جدید اشاره می‌کرد.

احتمال بهره مندی گوشی پیکسل جدید گوگل از نمایشگر تمام صفحه

—————————————————————

بیشتر بخوانیم :

—————————————————————

آیا گوگل به پتنت منتشر شده  در ارائه  نمایشگر تمام صفحه جدید بسنده خواهد کرد؟

با تمامی موارد مطروح شده برخی دچار شک و تردید هستند و احتمال می‌دهند، که تمام توصیفات ذکر شده در مورد پیکسل جدید ممکن است بیشتر محدود به یک پتنت شود و در دنیای واقعی کاربران و علاقمندان این حوزه هیچ وقت شاهد محصول نهایی آن نباشند و همچنان برای دیدن گوشی های جدید گوگل با استفاده از پیکسل جدید به انتظار بنشینند و شاید در آینده شاهد عرضه این نوع گوشی ها  از سوی شرکت دیگر باشند.

برای همین در این زمینه با قاطعیت سخن گفتن و وعده دادن مبنی بهره مندی گوشی پیکسل جدید گوگل از نمایشگر تمام صفحه نیازمند زمان بیشتری باشد.

به عبراتی می توان گفت در کل هنوز مشخص نیست که آیا شرکت گوگل به عنوان یک غول بزرگ در عرصه فناوری و دیجیتال به طور حتم و عملی قصد عرضه یک گوشی با نمایشگر تمام صفحه یا بدون حفره قطره‌ای شکل نمایشگر را دارد یا خیر. آیا علاقمندان این نوع گوشی ها همچنان باید مشغول جستجوی خبر انتشار آن در موتورهای جستجوگر همچون گوگل باشند یا اینکه در دنیای واقعی برای خرید آنها اقدام به گذشت و گذار در بازارهای مختلف گوشی نمایند.

آیا باید شاهد عرضه گوشی با پیکسل جدید از سوی خود شرکت گوگل باشند یا اینکه دنبال گوشی ها با پیکسل جدیدتر از سوی شرکتها معتبر دیگر باشند. به عبارتی مردم منتظر آن باید باشند که گوشی گوگل با پیکسل جدید را خرید نمایند یا باید سراغ شرکتهای چینی و کره ای بروند؟

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *