یکی از سوالاتی که اغلب کاربران گوشی های هوشمند می پرسند اینکه آثا باتری گوشی های قدیمی اپل و گوگل از مدل های جدید بهتر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت مطابق با بررسی هایی که در این زمینه صورت گرفته،. مشخص شده که باتری گوشی های قدیمی اپل و گوگل نسبت به مدل های جدید بهتر است.

چرا باتری گوشی های قدیمی اپل و گوگل بهتر است؟

سایت خبری اندروید خبر مربوط به برتری باتری گوشی های قدیمی اپل و گوگل را منتشر کرده است. این سایت اعلام کرده است که مطابق با گزارشات کاربران باتری گوشی های پیکسل ۳ گوگل و آیفون ایکس اس نسبت به محصولات جدید عمر بهتری دارند. همچنین باتری این گوشی ها شارژ را بیشتر نگهداری می کنند. البته در بین گوشی های جدید، گوشی گالکسی نوت ۹ وضعیت بهتری نسبت به سایر محصولات دارد. اما در کل کاربران رضایت زیادی نسبت به باتری گوشی های جدید خود نداشته اند.

طبق گزارشات رسیده مشخص شده است که باتری گوشی های قدیمی اپل و گوگل نسبت به باتری گوشی های جدید کارکرد بهتری دارند برای مثال باتری دو گوشی پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال نسبت به گوشی پیکسل ۳ بهتر عمل می کند.

چرا باتری گوشی های قدیمی اپل و گوگل بهتر است؟

جای تعجب است که چرا محصولات جدیدتر باتری ضعیف تری دارند. در حالی که انتظار می رود باتری قدرتمندتری داشته باشد. آنچه بر می آید توجه اصلی تولیدکنندگان بر روی تراشه های محصولات است. هر چه تراشه یک محصول بالاتر می رود، سرعت گوشی برای اجرای عملکرد و فرامین کاربر افزایش می یابد. این در حالی است که باتری ضعیف می شود و قادر به همکاری با تراشه نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *